shadow

Starptautiskie kravu pārvadājumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI nodrošina starptautisko kravu pārvadājumus visapkārt zemeslodei, fleksibli pielāgojoties mainīgām situācijām un meistarīgi izpildot pat vissarežģītākos pasūtījumus. Šobrīd starptautiskie kravu pārvadājumi ir kļuvuši par nozares normu, īpaši sūtījumi uz un no Eiropas Savienības valstīm. Tādēļ būtiski ir atrast uzticamu sadarbības partneri, kas nogādās Jūsu kravu nepieciešamajā galamērķī kvalitatīvi un ātri. Ar SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI Jūs varat izsūtīt savu kravu ar pārliecību, ka tā nonāks vēlamajā vietā vēlamajā laikā.

Kravu Pārvadājumi: Loģistikas Risinājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā ir mūsu ikdiena, taču nodrošinām arī tālākus kravu pārvadājumus par konkurētspējīgu cenu un augstu kvalitāti. Mums ir ilgstoša pieredze un lojāli starptautiski sadarbības partneri – izvēloties SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI komandu, Jums nebūs jāuztraucas par savu kravu.

Lai starptautiskie kravu pārvadājumi noritētu gludi, īpaša uzmanība tiek pievērsta visiem transportēšanas posmiem. Mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu, sākot ar informācijas nodrošināšanu un beidzot ar sūtījuma piegādi. Tādēļ mūsu darbinieki kopā ar pieredzējušām starptautisku partneru komandām pārrauga un izseko katru Jūsu kravas piegādes posmu, lai viss noritētu veiksmīgi un tiktu sasniegts efektīvākais risinājums īsākajā laika posmā.

Sazinieties ar SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI profesionāļu komandu, un mēs jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko veidu Jūsu kravas transportēšanai, kā arī parūpēsimies par kravas drošību, uzglabāšanu, pārkraušanu, dokumentācijas kārtošanu un citiem pakalpojumiem, ko sevī ietver starptautiskie kravu pārvadājumi! Mūsu pieredzējušie speciālisti nodrošinās efektīvu pakalpojumu tuvu un tālu starptautisko kravu pārvadājumiem.

Lai sazinātos ar mums, spiediet šeit!

Starptautiskie Kravu Pārvadājumi un to veidi

Kravu pārvadājumus ārpus Latvijas robežām iespējams īstenot dažādos veidos. Atkarībā no kravas apjoma, galamērķa, piegādes vēlamā laika un citiem apsvērumiem, piedāvājam starptautiskos kravu pārvadājumus ar sauszemes, avio vai ūdens transportu:

tikai viena krava transportlīdzeklī, kad tā ir vai nu apjomīga, vai īpaši jutīga un nedrīkst saskarties ar citām.
vairāku klientu kravas apvienotas vienā pārvadājumā, kas optimizē ceļu un samazina izmaksas katram klientam.

Mūsu galvenā prioritāte

Droša transporta un loģistikas pakalpojumu sniegšana un apmierināts klients

No durvīm līdz durvīm

No durvīm līdz durvīm

Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Kravu izsekošana

Kravu izsekošana

pasaule zemeslode

Valstis, uz kurām veicam starptautiskos kravu pārvadājumus

Atkarībā no transporta veida, SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvā dažādus starptautisko kravu pārvadājumu galamērķus. Mūsu iespējas ir neierobežotas! Ja Jums ir nepieciešams nogādāt Jūsu produkciju ārpus Latvijas robežām, mēs to īstenosim kvalitatīvi un ātri.

Eiropas Savienības valstu, Krievijas un NVS valstu teritorijas regulāri apkalpojam ar auto kravu pārvadājumiem. No tiem aktuālākās pēdējā laikā ir piegādes uz un no Itālijas, Vācijas un Polijas, no kurienes piedāvājam visbiežāk ekspress piegādes. Jūras un avio kravu pārvadājumus varam nodrošināt uz jebkuru vietu pasaulē, kur ir piekļuve ostai, no kurienes nepieciešamības gadījumā ceļu var turpināt ar auto. Ja vien Jums ir zināma piegādes adrese, mēs palīdzēsim Jums nogādāt kravu!
Starptautisko kravu pārvadājumu cenu ietekmē vairāki mainīgie faktori.

Būtiski ir saprast:

  • kravas izmērus

  • piegādes adresi

  • pakalpojuma sniegšanai atvēlēto laiku

  • kravu pārvadājuma veidu: sauszemes, jūras vai avio transportu.


Visizdevīgākie laika un cenas ziņā ir sauszemes kravu pārvadājumi. Ar avio transportu ir iespējams pārvest dažāda veida kravas, tai skaitā refrižeratoru kravas, kā arī īstenot ātrākas (ekspress) piegādes.

Ja prioritāte ir cena, nevis laika patēriņš, iesakām izskatīt jūras transportu kā savu starptautisko kravu pārvadājumu variantu. Tas ir  visizdevīgākais variants ne tikai lielu kravas apjomu pārvadājumiem, bet arī attāluma un cenas ziņā.

Turpretī, ja prioritāte ir kravas piegādes laiks un drošība, īpaši uz tālākajiem reģioniem, labākā izvēle ir avio kravu pārvadājumi. Lai gan avio kravu pārvadājumi ir visdārgākie, ar gaisa transportu iespējama vislielākā brīvība galamērķu ziņā - savu kravu varat nogādāt burtiski jebkur, nerēķinoties ar ceļu un ūdeņu infrastruktūras ierobežojumiem! Lai noskaidrotu precīzāk, cik izmaksā starptautiskie kravu pārvadājumi, sazinieties ar mums šeit!
Starptautiskie kravu pārvadājumi nav tikai kravu transportēšana. Bez tās papildus var izdalīt vēl vairākus pakalpojumus, ar kuru palīdzību SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI ietaupīs Jums laiku un liekus izdevumus.

Īpaši starptautiskiem kravu pārvadājumiem iesakām pieteikt kravas apdrošināšanu, lai parūpētos par to, ka sūtījums nonāk galamērķī bez zaudējumiem, kas varētu rasties ceļa negadījumu, neuzmanīgas pārkraušanas vai dabas katastrofu dēļ.

Lai rūpētos par kravu drošību, būtiski ir ne tikai to apdrošināt, bet arī pārliecināties par visas dokumentācijas sakārtošanu, tādēļ Jūsu ērtībai piedāvājam nodrošināt formalitāšu kārtošanu, kā muitas deklarāciju un citu dokumentu noformēšanu, kravu atmuitošanu vai muitas norēķinu veikšanu jeb īsumā - muitas brokera pakalpojumus. Muitas brokera pakalpojumi tika īpaši aktualizēti pēc Brexit vienošanās, kas ievērojami sarežģīja kravu piegādes uz un no Anglijas, kā dēļ šobrīd kā minimums ir jānoformē eksporta, importa un tranzīta deklarācijas.

Tāpat starptautiskie kravu pārvadājumi nav iedomājami bez noliktavas pakalpojumiem - piedāvājam gan muitas, gan parastās noliktavas, gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās, tādējādi ļaujot Jums uzglabāt kravas pirms vai starp pārvešanām, kā arī veikt to sadali vai pirkšanas un pārdošanas darījumus.

Vairāk par augstāk minētajiem SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvājumiem lasiet sadaļā “loģistikas pakalpojumi”!

Ja vēlaties atbildīgu un uzticamu sadarbības partneri, kas nodrošinās Jūsu kravu pārvadājumus uz jebkuru vietu pasaulē – sazinieties ar mums! SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu pieredzi

Mums uzticas jau 16 gadus. Mēs nodrošinām dažāda sarežģījuma kravu pārvadājumus un loģistikas pakalpojumus visā pasaulē.
Veiktie kravu pārvadājumi

Veiktie kravu pārvadājumi

Gadu pieredze

Gadu pieredze

Apmierināti klienti

Apmierināti klienti

Klientu atsauksmes