shadow

Personīgo mantu kravu pārvadājumi

Personīgo mantu pārvadājumi piedāvā iespēju vienā transporta līdzeklī apvienot vairāku klientu mantas, kas ir jānogādā tuvu viena otrai ģeogrāfiski. Tas ir visērtākais un izdevīgākais veids, kā pārvadāt nelielu apjomu kravas, jo izmaksas tiek sadalītas starp visiem klientiem, kuru mantas tiek pārvadātas ar kopējo transportlīdzekli.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI jau ilgu laiku specializējas salikto mantu pārvadājumos, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus par pieņemamām cenām. Mēs esam pieredzējuši šajā jomā un spējam nodrošināt Jūsu mazākās mantas pārvadājumu, pat ja tas ir tikai dažu mazu vienību piegāde. Mūsu pakalpojumi aptver salikto mantu pārvadājumus uz jebkuru galamērķi pasaulē, izmantojot dažādus transporta veidus.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu par Jūsu mantu pārvadājumu, izmantojot salikto mantu pārvadājumus!

Salikto mantu pārvadājumi tiek organizēti, ņemot vērā gan klienta prasības, gan galamērķa specifiku. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums visērtāko un efektīvāko pārvadājumu risinājumu, nodrošinot, ka Jūsu mantas tiek nogādātas droši un laicīgi.

Kā notiek saliktās mantas piegāde?

  • Mantas tiek nogādātas uz konsolidācijas noliktavu, kur tās tiek sagatavotas eksportam, iekļaujot marķēšanu, šķirošanu un pārkraušanu.
  • Notiek muitas un citu juridisko dokumentu kārtošana, lai nodrošinātu pārvadājumu neatliekamu norisi.
  • Saliktās mantas tiek nosūtītas uz galamērķa valsti.
  • Mantas tiek atmutinātas, lai tās būtu gatavas piegādei.
  • Saliktās mantas vienības tiek transportētas uz to galamērķi, nodrošinot, ka tiek piegādātas droši un nepošoties.

Ar SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI varat būt droši, ka Jūsu saliktās mantas tiks pārvadātas profesionāli un uzmanīgi, lai tās nonāktu galamērķī droši un laicīgi.