shadow

Loģistikas pakalpojumi

Loģistikas pakalpojumi un transporta pakalpojumi ir tas, ar ko mēs nodarbojamies jau vairāk kā 16 gadus. Mēs nodrošinām profesionālu loģistikas pakalpojumu sniegšanu, piedāvājot plašu sauszemes, avio un jūras transporta servisa klāstu. Mūsu piedāvājumu klāstā ir arī kravu apdrošināšana, muitas brokeru pakalpojumi un noliktavu pakalpojumi.

Mums ir ilgstoša pieredze pilna spektra loģistikas pakalpojumos un zināšanas par to, kas klientam ir svarīgs katrā posmā. Elastīgi pielietojot šīs zināšanas darbā, spējam nodrošināt efektīvus un klientam izdevīgus loģistikas pakalpojumus augstā kvalitātē!

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu pieredzi

Mums uzticas jau 16 gadus. Mēs nodrošinām dažāda sarežģījuma kravu pārvadājumus un loģistikas pakalpojumus visā pasaulē.
Veiktie kravu pārvadājumi

Veiktie kravu pārvadājumi

Gadu pieredze

Gadu pieredze

Apmierināti klienti

Apmierināti klienti

Mūsu galvenā prioritāte

Droša transporta un loģistikas pakalpojumu sniegšana un apmierināts klients

No durvīm līdz durvīm

No durvīm līdz durvīm

Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Kravu izsekošana

Kravu izsekošana

Loģistikas pakalpojumi mūsdienās

Mūsdienās loģistikas nozare ir tiktāl attīstījusies, ka spēj nodrošināt visu kravu pārvadājumus uz praktiski jebkuru vietu pasaulē neatkarīgi no kravas specifikas, transporta ceļiem vai valstu robežām. Lai visi procesi noritētu sekmīgi, nepieciešama plānošana, uzticami starptautiski sadarbības partneri, kā arī zināšanas par loģistikas nozares jurisprudenci un muitas darbību. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI nodrošina kravu pārvadājumus – esam īpaši attīstījuši sauszemes transporta pakalpojumus -, kā arī noliktavu un muitas brokera pakalpojumus.

Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana ir drošības garants, ka Jūs savu kravu saņemsiet bez materiāliem zaudējumiem, kas varētu gadīties kravas transportēšanas laikā. Statistika liecina, ka šādi zaudējumi var rasties ceļu satiksmes negadījumu, kravas nozagšanas vai nepārvaramas varas ietekmē, piemēram, dabas katastrofu dēļ. Neko no tā nav iespējams paredzēt vai priekšlaicīgi novērst, tādēļ apdrošināšana ir viens no būtiskākajiem pakalpojumiem, kas palīdzēs Jums izvairīties no materiāliem zaudējumiem. Vairāk par SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI kravu apdrošināšanas pakalpojumu lasiet šeit!

Muitas brokeru pakalpojumi

Muitas brokeru pakalpojumi ir loģistikas pakalpojums, kas palīdzēs Jums ietaupīt laiku. Tā kā sadarbība ar muitas iestādēm un visu nepieciešamo dokumentu noformēšana nav viegls process, bieži vien izvēle tiek veikta par labu muitas brokera nolīgšanai. Mēs palīdzēsim Jums atmuitot kravas, noformēt nepieciešamās deklarācijas, pārformēt dokumentus, veikt muitas maksājumu kārtošanu un palīdzēt visos citos posmos, kur ilggadēji loģistikas darbinieki ir paspējuši izprast specifisko muitas darbības kārtību.

Noliktavas pakalpojumi

Loģistikā viens no būtiskākajām mērķiem ir izmaksu samazināšana, tajā pat laikā saglabājot kvalitāti. Viens no veidiem, kā to veiksmīgi izdarīt, un ko arvien vairāk uzņēmumu īsteno savā uzņēmējdarbībā, ir uzticēt kravu glabāšanu loģistikas uzņēmumiem. Kravas iespējams uzglabāt ne tikai privātos loģistikas uzņēmumos, bet arī muitas noliktavās, tādā veidā ietaupot izdevumus savas noliktavas iegādei un uzturēšanai. Vairāk par SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI noliktavu pakalpojumiem lasiet šeit!

Loģistikas pakalpojumi ir ceļš bez aizķeršanās! Uzticiet savu kravu profesionālajai SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI komandai, kas parūpēsies par to bez starpgadījumiem – sākot ar iekraušanas brīdi un beidzot ar dokumentācijas kārtošanu un uzglabāšanu noliktavā. Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Klientu atsauksmes

Saņemt cenas piedāvājumu

Aizpildiet šo pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 30 minūšu laikā!Jūsu vārds
Uzņēmuma nosaukums *
Tālrunis *
E-pasts *
Kravas apraksts/gabarīti
No:
Uz:
loading