shadow

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi sniedz iespēju vienā transporta līdzeklī apvienot vairāku klientu kravas, kas ir jānogādā ģeogrāfiski salīdzinoši tuvu viena otrai. Salikto kravu pārvadājumi ir visērtākais un izdevīgākais mazgabarīta kravu transportēšanas veids, jo paredz izmaksu sadali uz visiem klientiem, kuru kravas tiek pārvadātas ar konkrēto transportu.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI jau ilgstoši piedāvā salikto kravu pārvadājumus, kas tiek nodrošināti augstā kvalitātē un par zemām cenām. Mēs piedāvājam ar salikto kravu pārvadājumiem aizvest pat Jūsu mazākās kravas. Tāpat nodrošinām salikto kravu pārvadāšanu uz jebkuru vietu pasaulē, izmantojot dažādus kravu transportus. Salikto kravu pārvadājumi ir mūsu specialitāte jau vairāk nekā 16 gadus.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu par savas kravas transportēšanu, izmantojot salikto kravu pārvadājumus!

Salikto kravu pārvadāšana

Salikto kravu pārvadāšana, salīdzinot ar citu pārvadājumu piedāvājumiem, ir visracionālākais variants, ja klienta krava ir neliela. Nelielas kravas transportēšanai parasti tiek izvēlēti šie pārvadājumi, ja vien klients neizvēlas to nogādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tādā gadījumā dodot priekšroku ekspress kravu pārvadājumiem. Salikto kravu pārvadājumi ar SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI ir ne tikai ērts, bet arī ātrs pakalpojuma veids, ņemot vērā mūsu transportu tīklu!

Salikto kravu pārvadājumi tiek organizēti ar dažādām transporta vienībām atkarībā no galamērķa un klienta vēlmēm, kuras mēs izpildām pēc labākajām iespējām! Mūsu klientu vērtību sapratne un darba izpilde labākajā iespējamā veidā ir mūsu galvenais uzdevums, tādēļ mēs vienmēr meklēsim risinājumus, kas sniegs Jums visefektīvāko salikto kravu pārvadājumu piedāvājumu.

Kā saliktās kravas nonāk galamērķī?

Saliktās kravas tiek komplektētas no atsevišķām gabalu vienībām. Salikto kravu pārvadājumi norit pēc noteiktas secības:

  • Kravas nosūtīšana uz konsolidācijas noliktavu komplektēšanai, kas sevī var ietvert arī marķēšanu, šķirošanu, pārpakošanu u.c. veida kravu sagatavošanu eksportam;
  • Muitas un citu juridisko dokumentu kārtošana;
  • Saliktās kravas nosūtīšana uz galamērķa valsti;
  • Saliktās kravas sūtījuma atmuitošana;
  • Saliktās kravas vienību transportēšana uz to piegādes adresi.

Salikto kravu pārvadājumi ir Jums vispiemērotākā izvēle, ja nepieciešams nogādāt mazgabarīta kravu un ja vēlaties ieekonomēt ceļa izdevumus. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem par salikto kravu transportēšanu! Sazinieties uzreiz un uzziniet savu salikto kravu pārvadājumu piedāvājumu!