shadow

Avio kravu pārvadājumi

Mūsdienu ātrajā dzīvesveidā avio kravu pārvadājumi ir kļuvuši par populāru izvēli – īpaši ekspress kravu pārvadājumos. Tos izvēlas, lai nodrošinātu augstāku kravas pārvadājumu drošību vai transportētu kravas uz tālākiem reģioniem. Kopumā avio kravu pārvadājumiem ir vairākas priekšrocības, tomēr šis pakalpojums visbiežāk tiek izvēlēts divos gadījumos: ja krava ir jānogādā galamērķī ātri un ja kravai ir paaugstināta vērtība.

Avio kravu pārvadājumi SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI pakalpojumu klāstā ir jau vairāk nekā 16 gadus. Šo gadu laikā ne tikai ir pieaudzis sadarbības partneru tīkls ārvalstīs un pasaules lidostās, bet arī nākušas klāt zināšanas un prasmes dažādu sarežģītu avio kravu pārvadāšanā. Mēs esam uzticams loģistikas nozares uzņēmums, kas ar augstu atbildību parūpēsies gan par klientu mazākajiem, gan par vērtīgākajiem sūtījumiem visa pārvadājuma laikā. Ņemot vērā, ka avio kravu pārvadājumi kā process mēdz būt kā sarežģīts labirints, mēs piedāvājam dažādus papildpakalpojumus, lai nogādātu Jūsu sūtījumu bez aizķeršanās un lieka laika patēriņa!

Ar avio kravu pārvadājumiem Jūs saņemsiet tikai to labāko – samazinātu piegādes laiku, paaugstinātu drošības līmeni un prioritāru piegādes servisu! Sazinieties ar mums, lai uzzinātu savas preces nogādāšanas izmaksas ar avio transportu!

Avio kravu pārvadājumu priekšrocības

Avio kravu pārvadājumiem ir daudz plusu. Kā galveno priekšrocību noteikti ir jāmin piegādes ātrumu – avio kravu pārvadājumi ir nepārspēts pakalpojums šajā ziņā. Ja vēlaties nogādāt kravu prioritāri vai arī preces derīguma termiņš ir ierobežots, Jums noteikti jāizvēlas avio kravu pārvadājumi! Avio kravu pārvadājumi ir izdevīgi ne tikai to ātruma, bet arī pārredzamības dēļ, tie norit precīzi pēc lidojumu grafikiem.

Tāpat avio kravu pārvadājumus izvēlas tie klienti, kas vēlas būt droši par savu kravu. Kā zināms, visās lidostās ir nopietnas drošības pārbaudes un kontrole, tieši tādēļ avio kravu pārvadājumi tiek izvēlēti arī tām precēm, kam nepieciešama augstāka drošība.

Saprotams, ka avio kravu pārvadājumi ir vieni no ērtākajiem kravu transportēšanas veidiem uz jebkuru vietu pasaulē, jo tie nav piesaistīti sauszemes ceļu infrastruktūrai vai ostām, vienīgi lidostām. Tik tālus maršrutus un tik īsā laikā, kā to iespējams veikt ar avio kravu pārvadājumiem, nav iespējams paveikt ne ar vienu citu transporta veidu.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI avio kravu pārvadājumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI avio kravu pārvadājumi ir viens no galvenajiem piedāvājumiem, lai spētu pielāgoties arvien pieaugošām klientu prasībām un piegādes laikiem. Ilggadējā pieredze darbā ar avio kravu pārvadājumiem mūs ir apbruņojusi ar nozares zināšanām, kas ļauj īstenot arvien komplicētākus pārvadājumus klientiem izdevīgākos veidos. Mūsu plašais starptautisko partneru tīkls ļauj veidot ērtus maršrutus, lai avio kravu pārvadājumi būtu Jums ekonomiski izdevīgi. Nešaubieties ne mirkli, mēs atradīsim veidus, kā transportēt Jūsu sūtījumu droši un ātri!

 • Avio kravu pārvadājumi – regulāri un laika ziņā fiksēti;
 • Importa un eksporta avio kravu pārvadājumi uz jebkuru galamērķi pasaulē;
 • Saliktie avio kravu pārvadājumi;
 • Bīstamo kravu transportēšana;
 • Organizēšanas darbs – avio kravu pārvadājumi ir pakalpojums, kā veiksmīgai un kvalitatīvai izpildei nepieciešamas nozares specifiskās zināšanas par tās prasībām, kā arī formalitāšu un dokumentācijas kārtošana.

Avio kravu pārvadājumi un papildu pakalpojumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI nodrošina papildu pakalpojumus, lai Jums nebūtu jātērē savs laiks visa procesa gaitā. Avio kravu pārvadājumi no iekšējo procesu viedokļa ir vissarežģītākie no visiem, tādēļ mūsu profesionāļi, lieliski orientējoties aviācijas nozarē, to izdarīs Jūsu vietā. Loģistikas speciālisti atbildīgi izpildīs visas prasības, kas saistītas ar klientu avio kravu pārvadājumiem, sākot ar normatīvo aktu izpildi un muitas formalitātēm, kravas gabarītu uzskaitēm, beidzot ar visa maršruta izplānošanu, sazinoties ar starptautiskajiem sadarbības partneriem, kā arī rezervējot pārējos transportus vai noliktavas.

 • Avio kravu pārvadājumi un modernās tehnoloģijas sniedz iespēju izsekot kravas visā piegādes laikā;
 • Kombinētie jeb multimodālie pārvadājumi, izmantojot vairāku transportu veidus pārvadājuma veikšanai;
 • Kravu piegāde no durvīm līdz durvīm;
 • Mūsu sniegtie avio kravu pārvadājumi paredz arī kravu apdrošināšanu, neskatoties uz to, ka no visiem pārvadājumu veidiem tie tiek uzskatīti par visdrošākajiem;
 • Importa un eksperta avio kravu pārvadājumi ar dokumentācijas formēšanu;
 • Kravu muitošana un muitas brokera pakalpojumi;
 • Muitas noliktavas un parastās noliktavas pakalpojumi.

Kādēļ uzticēties mums?

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI ir vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu sniegšanā, līdz ar to esam sevi pierādījuši kā uzticamu sadarbības partneri lieliem un maziem biznesiem. Avio kravu pārvadājumi ir viens no pakalpojumiem, ko sniedzam saviem klientiem jau no uzņēmuma darbības pirmsākumiem. Šajā laikā esam guvuši vērā ņemamu pieredzi sarežģītu projektu īstenošanā, tādēļ labprāt uzņemamies arvien jaunus profesionālus izaicinājumus. Avio kravu pārvadājumi gadu no gada kļūst pieprasītāki, sūtījumu skaits palielinās un lidojumu skaits tāpat. Apzinoties to un arī faktu, ka avio kravu pārvadājumi nodrošina aptuveni 30% visu transportēto kravu vērtības, mēs attīstām pakalpojuma sniegšanā izmantotās tehnoloģijas, informāciju sistēmas un sadarbības partneru sarakstu. Pateicoties šai attīstībai, avio kravu pārvadājumi kļūst aizvien drošāki un izdevīgāki, ar īsāku tranzīta laiku.

Tāpat mēs saprotam, ka kravu transportēšanā var rasties dažādas aizķeršanās – pat avio kravu pārvadājumi nav pilnībā pasargāti. Tādēļ mūsu komanda ir spējīga pielāgoties jaunām situācijām, elastīgi rīkojoties, lai klienta kravas droši tiktu nogādātas piegādes adresē ātrākajā iespējamajā laikā. Jo avio kravu pārvadājumi paliek pieprasītāki, jo biežāk klienti izvēlas tos izmantot – mēs piedāvājam ilgtermiņa sadarbību!

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI sniegtie avio kravu pārvadājumi ir augstā kvalitātē, efektīvi un ekonomiski izdevīgi. Sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt konsultāciju vai cenas piedāvājumu par avio kravu pārvadājumiem!