shadow

Pilno kravu pārvadājumi

Starptautiskie pilno kravu pārvadājumi ar sauszemes transportu

Starptautiskie pilnu kravu pārvadājumi ar sauszemes transportu jeb Full Truck Load (FTL) nozīmē pilnas kravas piegādi, kuras transportēšanai ir nepieciešama viena transporta vienība, un kas parasti aizņem visu transportlīdzekļa, piekabes vai puspiekabes iekšējo tilpumu. Atšķirībā no salikto kravu pārvadājumiem, kas sniedz iespēju vienā transporta līdzeklī apvienot vairāku klientu kravas, kas ir jānogādā ģeogrāfiski salīdzinoši tuvu viena otrai, pilno kravu pārvadājumi ir paredzēti tikai viena izsūtītāja vai saņēmēja kravai transporta līdzeklī, ja tā ir vai nu apjomīga, vai īpaši jutīga un nedrīkst saskarties ar citām kravām. Pilno kravu pārvadājumi ir visērtākais un izdevīgākais apjomīgu kravu transportēšanas veids, jo izmaksas uz vienu kravas vienību tiek būtiski samazinātas uz pārvadājamās kravas apjoma vai kravas vienību rēķina, kas tiek vestas ar konkrēto sauszemes transportlīdzekli. Pilno kravu pārvadāšana attiecībā pret citu pārvadājumu piedāvājumiem ir visracionālākais variants, ja Jūsu krava ir skaitliski vai izmēros apjomīga. Lielu kravu transportēšanai parasti tiek izvēlēti šie pārvadājumi, ja ir svarīgs kravas piegādes ātrums un drošība. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI jau ilgstoši piedāvā starptautiskos pilnu kravu pārvadājumus ar sauszemes transportu, kas tiek nodrošināti augstā kvalitātē un par zemām cenām. Mēs piedāvājam ar pilno kravu pārvadājumiem piegādāt pat Jūsu lielākās kravas. Starptautiskie pilnu kravu pārvadājumi ar sauszemes transportu ir ne tikai ērts, bet arī ātrs pakalpojuma veids, ņemot vērā mūsu transportu tīklu.

Starptautiskie pilno kravu pārvadājumi ne tikai paver ļoti plašas iespējas, pateicoties savai maršrutu elastībai, ātrumam un regularitātei, bet ir arī izdevīgi cenas ziņā attiecībā pret salikto kravu piegādēm. Pilnās kravas piegādes tiek veiktas no iekraušanas adreses līdz izkraušanas adresei, tās neprasa papildus noliktavas operācijas. Ar sauszemes pilno kravu pārvadājumiem iespējams nogādāt Jūsu sūtījumu līdz pašām durvīm, tāpat arī pārvest kravas ar īpašām ātruma vai piegādes noteikumu prasībām. Turklāt sauszemes pilno kravu pārvadājumi sniedz papildu iespējas, piemēram, paātrināt pasūtījuma piegādi, piesaistot transporta līdzeklim divus autovadītājus, tādā veidā nodrošinot Jums nepieciešamo piegādes ātrumu un kravas drošību. Transportlīdzeklī tiek iekrauta tikai Jūsu krava, nav jātērē laiks citu preču konsolidēšanai un iekraušanai no vairākām iekraušanas vietām. Tas ļauj ievērojami paātrināt piegādes termiņu un samazināt transportēšanas izmaksas. Pilno kravu pārvadājumi Eiropā parasti tiek īstenoti vairākas reizes nedēļā, kas nozīmē, ka tieši sauszemes pilno kravu pārvadājumi ir visizdevīgākie piegādes laika un cenas ziņā.

Starptautiskie pilno kravu pārvadājumu veidi

Pilnas kravas apjoms var būt, sākot no 34 eiropalešu vietām līdz 38 eiropalešu vietām, bet apjomā no 80 kubikmetriem līdz pat 120 kubikmetriem kravas un līdz 24000 kg bruto svara. Atkarībā no kravas transportēšanas specifikas tiek izvēlēts pārvadājumam atbilstošs kravas nodalījuma veids.

Visizplatītākais un vispieejamākais veids pilno kravu pārvadājumiem šobrīd ir tenta piekabes un puspiekabes. Ar šāda veida kravas nodalījuma veidiem var pārvadāt no mazāk vērtīgām iepakotām izejvielām līdz pat dārgām augsti tehnoloģiskām iekārtām un pat iepakotām bīstamajām kravām, jo sauszemes pilno kravu pārvadājumi sniedz visas iespējas piegādāt kravas ātri un droši. Pilno kravu pārvadājumu tenta piekabes un puspiekabes ir piemērotas un drošas bīstamo materiālu un vielu transportēšanai, ko palīdz nodrošināt nepieciešamais īpašais tehniskais aprīkojums, kā arī licencēts transportlīdzekļa vadītājs.

Pastāv arī refrižeratoru puspiekabes, kas ir paredzētas kravu pārvadājumam ar noteikto pastāvīgu temperatūras režīmu. Refrižeratoru kravu pārvadājumi ir auto transporta pakalpojumi, saglabājot noteiktu temperatūras līmeni visā kravu pārvadājuma laikā. Iekšējā refrižeratora piekabes temperatūra var svārstīties no dziļa aukstuma, kas paredzēts saldētas gaļas vai zivju produkcijas transportēšanai, līdz pat pietiekama siltuma grādiem produkcijai, kas, tieši pretēji, nevar tikt sasaldēta transportēšanas laikā, piemēram, vīns vai medicīnas preces, kā arī dažādas būvniecības preces, kuras vienlaicīgi varētu tikt klasificētas arī kā bīstamā krava. Šāda veida refrižeratoru kravu pārvadājumiem tiek piemērotas priekšrocības, šķērsojot valsts robežas un nestāvot rindās muitas noformējumam izejai no Eiropas Savienības.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI sniedz pilno ģenerālkravu pārvadājumu pakalpojumus, temperatūras režīma kravu un lielgabarīta kravu pārvadājumu pakalpojumus ar tenta, refrižeratora un liegabarīta platformām uz/no Eiropas, Baltijas un NVS valstīm. Pārvadājumi tiek veikti, piesaistot Eiropas un NVS valstu pieredzējušas starptautisku partneru komandas. Ņemot vērā to, ka katram klientam ir īpašas prasības kravu transportēšanai, mēs piedāvājam dažādas papildus iespējas pēc klienta pieprasījuma, tādas kā kravu atrašanās vietas izsekošana 24/7, informatīvais atbalsts klientam muitas jautājumos, konsultācijas par kravu stiprināšanu un iepakojumu, kā arī nodrošinām pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu: noliktavas pakalpojumi, muitas brokeru pakalpojumi, apdrošināšana, diennakts apsardze un nepieciešamības gadījumā kravas apsardzes firmu bruņots eskorts-pavadība.

Katra pilnas kravas (FTL) piegāde tiek veikta pēc individuāli izstrādāta maršruta, īpaši pievēršot uzmanību viszemākajam laika patēriņam, kā arī ievērojot visātrāko un visdrošāko braukšanas maršrutu. Pilnu kravu pārvadājumi, pirmkārt, interesē lielas preču importētāju un eksportētāju kompānijas, būvniecības organizācijas un rūpniecības uzņēmumus, kas īsteno preču tirdzniecību starptautiskā līmenī. Mūsdienās viens no biznesa būtiskākajiem aspektiem ir efektīvs transporta un loģistikas tīkls. Ja uzņēmumam nav izdevīgi pašam īstenot transporta pakalpojumus vai arī pārvadājumi nav tik regulāri, jāmeklē tādi sadarbības partneri kā SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI, kam transporta pakalpojumi, tai skaitā starptautiskie pilnu kravu pārvadājumi ar sauszemes transportu jeb Full Truck Load (FTL) ir pamata pakalpojumu piedāvājums jau vairāk nekā 16 gadus. Lai starptautiskie pilnu kravu pārvadājumi noritētu veiksmīgi, īpaša uzmanība tiek pievērsta visiem transportēšanas posmiem. Mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu, sākot ar informācijas nodrošināšanu un beidzot ar kravu piegādi. Tādēļ mūsu darbinieki kopā ar pieredzējušām starptautisku partneru komandām pārrauga un izseko katru Jūsu kravas piegādes posmu, lai viss noritētu veiksmīgi un tiktu sasniegts efektīvākais risinājums īsākajā laika posmā. Pilno kravu pārvadājumi tiek organizēti ar dažādām transporta vienībām atkarībā no galamērķa un klienta vēlmēm, kuras mēs izpildām pēc labākajām iespējām. Mūsu klientu vērtību sapratne un izpildīšana labākajā iespējamajā veidā ir mūsu galvenais uzdevums, tādēļ mēs vienmēr meklēsim risinājumus, kas sniegs Jums visefektīvāko starptautisko pilno kravu pārvadājumu piedāvājumu.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu par savas kravas transportēšanu, izmantojot pilno kravu pārvadājumus ar sauszemes transportu.

Starptautiskie pilno kravu pārvadājumi ar sauszemes transportu ir Jums vispiemērotākā izvēle, ja nepieciešams nogādāt apjomīgas kravas un ja vēlaties samazināt ceļa izdevumus. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem par pilno kravu transportēšanu! Sazinieties uzreiz un uzziniet savu pilno kravu pārvadājumu piedāvājumu!