shadow

Jūras kravu pārvadājumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvājumā kā viens no starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ir arī jūras kravu pārvadājumi. Šie pārvadājumi ir vieni no senākajiem pārvadājumu veidiem, bet mūsdienās – visekonomiskākie. Tas ir plaši izplatīts un drošs pakalpojumu veids, kas paredz lielas kapacitātes kravu pārvadājumus. Mūsdienās jūras kravu pārvadājumus izmanto, lai transportētu kravu uz piegādes punktiem, kur nav iespējams piekļūt pa sauszemes ceļiem, vai ir nepieciešams pārvest lielas kravas par ekonomiskām cenām. Tāpat jūras konteineru pārvadājumi ir ekoloģisks transportēšanas veids, kas mūsdienās kļūst aizvien nozīmīgāks faktors gan klimata pārmaiņu dēļ, gan personīgās izvēles dēļ.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI sniedz jūras kravu pārvadājumus ar pilna spektra piedāvājumu, nodrošinot efektīvus un individualizētus loģistikas pakalpojumus. Mūsu pieredze un plašais starptautisko sadarbības partneru tīkls palīdzēs Jums nogādāt kravu droši uz jebkuru piegādes punktu. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu vairāk par jūras kravu pārvadājumu piedāvājumu! Izdevīgākie jūras kravu pārvadājumi ir pie SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI.

Jūras kravu pārvadājumu priekšrocības

Jūras kravu pārvadājumi daudzējādā ziņā ir izdevīgs risinājums:

 • Būtisks jūras konteineru pārvadājumu ieguvums: ar jūras kravu pārvadājumiem var nogādāt kravu uz galamērķiem, kurp neved sauszemes ceļi. Turklāt jūras pārvadājumi ir daudz ekonomiskāks variants par avio transportu.
 • Pārvadājot kravu ar ūdens transportu, jūs varat transportēt neierobežota svara, izmēra un apjoma kravas. Jūras kravu pārvadājumi ir izdevīgākais veids, kā pārvadāt lielgabarīta kravas!
 • Ar jūras pārvadājumiem Jūs varat īstenot tālas piegādes par zemām cenām. Ja kravas piegādes termiņš nav steidzams, saviem klientiem piedāvājam šo izvēli, lai ietaupītu līdzekļus.
 • Vēl viens ieguvums ir pārvadājumu drošība – jūras kravu pārvadājumi tiek atzīti par vienu no visdrošākajiem kravu pārvadājumu veidiem!
 • Jūras transportam nav jāsaskaras ar sastrēgumiem, kas mēdz ietekmēt piegādes laikus un ir biežāk izplatīti citiem transportlīdzekļiem. Tāpat, pateicoties mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem lielākajās pasaules ostās, piedāvājam izdevīgu jūras kravu pārvadājumu maršrutu plānošanu.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI jūras kravu pārvadājumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvā dažāda veida jūras pārvadājumus, lai apmierinātu klientu visdažādākās transportēšanas vajadzības. Mūsu profesionāļu komanda un ilgstošā darba pieredze sniedz drošības sajūtu, ka jūras kravu pārvadājumi tiks izpildīti augstā kvalitātē un pēc klientu ieskatiem. Turklāt sadarbība ar starptautiskajiem jūras pārvadājumu partneriem piedāvā drošu kravu transportēšanu uz praktiski jebkuru galamērķi pasaulē, īstenojot multimodālus pārvadājumus jeb izmantojot dažāda veida transportlīdzekļus. Ja vēlaties uzzināt, vai jūras kravu pārvadājumi Jums ir nepieciešami un būs visizdevīgākie, sazinieties ar mums – mūsu speciālisti ar prieku Jums palīdzēs!

 • FCL – pilnu konteineru jūras kravu pārvadājumi;
 • LCL – salikto konteineru jūras kravu pārvadājumi;
 • Kravu piegādes no ostas līdz ostai;
 • Multimodāli jūras pārvadājumi ar kravu piegādi no durvīm līdz durvīm;
 • Pilna servisa pakalpojumi:
 • Kravu apdrošināšana;
 • Kravu muitošana un muitas brokera pakalpojumi;
 • Eksporta un importa muitas formalitātes;
 • Muitas noliktavas / noliktavas pakalpojumi;
 • Jūras kravu pārvadājumu izsekošana (track and trace).

Jūras kravu pārvadājumi ir ekonomisks, augstas kapacitātes, drošs un ekoloģisks transportēšanas veids. Tā ir lieliska izvēle Jūsu kravu transportēšanas nolūkiem pat uz tālākajiem piegādes punktiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI jūras kravu pārvadājumu pakalpojumu un saņemt cenu piedāvājumu, spiediet šeit