Kravu pārvadājumi uz Krieviju

Snow

 
Mēs esam loģistikas uzņēmums, kas specializējas kravu pārvadājumos uz Krieviju, un varam jums piedāvāt efektīvas un rentablas transporta pakalpojumu iespējas. Pateicoties mūsu augsti kvalificētajiem un pieredzējušajiem darbiniekiem, mēs garantējam drošu un savlaicīgu jūsu preču transportēšanu un piedāvājam šādas priekšrocības:

Konkurētspējīgas cenas: Mūsu mērķis ir nodrošināt vislabāko vērtību par jūsu naudu. Piedāvājam labi izstrādātas un konkurētspējīgas cenupiedāvājumus, kas pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām.

Pilns serviss: Sniegsim pilnu loģistikas servisu no sākuma līdz galam, ieskaitot komunikāciju ar nosūtītāju, kravu transportēšanu, muitas formalitāšu izpildi un piegādi uz norādīto galamērķi.

Drošība un uzticamība: Mēs pievēršam īpašu uzmanību kravu drošībai un to savlaicīgai piegādei. Izmantojam modernas tehnoloģijas un augsti kvalitatīvus transportlīdzekļus, lai nodrošinātu visaugstāko pakalpojumu standartu.


Sankciju pārbaudes procedūra


1. Jauns vai esošais klients – vienmēr interesēties, kā mūs atradis (mājas lapa, rekomendācijas, publiskā informācija).
2. Noskaidrot, kāda prece interesē, sākotnēji pārbaudīt https://itvs.vid.gov.lv/ un pārliecināties, ka konkrētajai precei ir atļauts imports un eksports, kā arī vai pastāv citi aizliegumi un /vai citas Muitas vai citu valsts iestāžu prasības.
3. Pieprasīt klienta uzņēmuma reģistrācijas datus, kuros ir atspoguļotas visas amatpersonas un uzņēmuma īpašnieki, vienlaicīgi salīdzināt saņemto informāciju ar publisko Krievijas uzņēmumu datu bāzi https://www.list-org.com/ . Gadījumā. ja informācija atšķiras, vienmēr pieprasīt paskaidrojumu no klienta. Visos gadījumos, ja paskaidrojumi nav precīzi vai ir nepilni, vai neatbilst patiesībai, kā arī ja klienta dibinātāji sastāv no vairākām uzņēmumu ķēdēm, jāinformē klients (esošais vai jauns), ka sadarbība nav iespējama.
4. Personu pārbaude:
https://sankcijas.fid.gov.lv/
https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/
https://www.sanctionsmap.eu/
https://www.treasury.gov/ofac/downloads
https://sankcijas.lursoft.lv/
https://www.atbilst.lv/
https://www6.vid.gov.lv/RPS
https://www6.vid.gov.lv/PNP
Krievijas valsts iepirkumu datu bāze.

Ja tiek konstatēts, ka persona ir iekļauta minēto sankciju sarakstā, nekavējoties informēt klientu (esošo vai jauno), ka sadarbība nav iespējama. Vienlaicīgi obligāti izmantot publisko masu mediju informāciju, sociālo tīklu vai www.google.com meklēšanas sistēmu, lai iegūtu papildus informāciju, kura tiktu izmantota lēmuma pieņemšanā par tālāko sadarbības iespēju.
5. End-user pārbaude, ja ir interese par izejvielām (aromatizētāji vai audumi, lentas), vienmēr ir jānoskaidro kādam nolūkam, kāds būs gala produkts, kurš būs ražotājs, un kurš būs saražoto preču gala patērētājs, kā arī kurā tirgus teritorijā konkrētais produkts tiks tirgots. Ja tiek konstatēts jebkāds sakars ar sankciju sarakstu vai pārāk sarežģītu starpnieku ķēdi, ir jāinformē klients (esošais vai jaunais), ka sadarbība nav iespējama.
6. Rakstiski atrunāt ar klientu līguma atkāpšanās iespējas, ja iestājas sankciju juridiskais spēks.
7. Drukāt vai citādi fiksēt visu aizdomīgo, tiešo vai netiešo sakopto informāciju.
8. Stingri ievērot un izpildīt mūsu bankas prasības un rekomendācijas. Pārbaudīt, no kuras Krievijas bankas tiks veikts maksājums, kā arī vai klienta banka nav iekļauta sakciju sarakstos.
9. Iknedēļas esošo klientu pārbaude, kā arī papildus uzreiz pēc jaunās sankciju paketes publicēšanas.
10. Pirms sūtīt preci obligāti saskaņot sūtījumu ar VID Muitu: rvd.iaun@vid.gov.lv un Stratēģiskas nozīmes preču
eksporta kontroles nodaļu snpekn@mfa.gov.lv, ja tas ir nepieciešams pēc Integrētā tarifa vadības sistēmas (ITVS) noteikumiem.

Informācijas avoti:
1. Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likums:
2. Aktuāla informācija par sankciju pārbaudi: https://www.fktk.lv/klientu-aizsardziba/finansu-noziegumu-noversana/sankcijas-pret-krieviju-un-baltkrieviju/
3. Finanšu izlūkošanas dienesta saraksti: ANO, ES un LV https://sankcijas.fid.gov.lv
4. OFAC sankciju saraksti – https://www.treasury.gov/ofac/downloads
5. Citadele bankas informācija: https://www.cblgroup.com/lv/media/press-releases/2022/5-steps/
 


Saņemt cenas piedāvājumu

Aizpildiet šo pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 30 minūšu laikā!

Jūsu vārds

Uzņēmuma nosaukums *

Tālrunis *

E-pasts *

Kravas apraksts/gabarīti

No:

Uz:loading

 

Kādi ir mūsu kravu pārvadājumu iekļautie loģistikas pakalpojumi?

Starptautiskie kravu pārvadājumi
Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie pārvadājumi

arrow
close

 

Salikto kravu pārvadājumi
Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi

arrow
close

 

Lielgabarīta kravu pārvadājumi
Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravas

arrow
close

 

Avio kravu pārvadājumi
Avio kravu pārvadājumi

Avio pārvadājumi

arrow
close

 

Jūras kravu pārvadājumi
Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravas un konteineri

arrow
close

 

Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)
Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

arrow
close

 

 

Loģistikas Risinājumi

Ar ilgstošu pieredzi un lojāliem sadarbības partneriem nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus par konkurētspējīgām cenām. Mūsu komanda rūpīgi uzrauga katru pārvadājuma posmu, lai garantētu kvalitatīvu pakalpojumu no sūtījuma informācijas nodrošināšanas līdz pat piegādei galamērķī.

Sazinieties ar profesionāļiem no SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI, lai saņemtu palīdzību kravas transportēšanā, drošības nodrošināšanā, uzglabāšanā un citos starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumos. Mūsu pieredzējušie speciālisti garantē efektīvu apkalpošanu gan tuvu, gan tālu.

Ir dažādi veidi, kā īstenot kravu pārvadājumus ārpus Latvijas robežām. Atkarībā no kravas apjoma, galamērķa un piegādes termiņa, piedāvājam starptautiskos kravu pārvadājumus ar sauszemes, avio vai ūdens transportu.

Aprēķini LDM

Kravu Pārvadājumi: Loģistikas Risinājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā ir mūsu ikdiena, taču nodrošinām arī tālākus kravu pārvadājumus par konkurētspējīgu cenu un augstu kvalitāti. Mums ir ilgstoša pieredze un lojāli starptautiski sadarbības partneri – izvēloties SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI komandu, Jums nebūs jāuztraucas par savu kravu.