shadow

Par mums

Transporta uzņēmums SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI savu darbību starptautisko kravu pārvadājumu tirgū uzsāka 2006. gadā. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes kravu pārvadājumu un profesionālu loģistikas pakalpojumu sniegšanu, piedāvājot plašu sauszemes, avio un jūras transporta servisa klāstu. Mūsu pakalpojumu kvalitātes veiksmes atslēga slēpjas profesionālu starptautisko partneru tīkla atbalstā, kā pieredzē un zināšanās par katras transportēšanas procesā iesaistītās valsts likumdošanas īpatnībām. Šīs zināšanas palīdz nodrošināt efektīvu un precīzu servisu, kam raksturīga laba apkalpošana un elastīga pakalpojumu piemērošana tieši Jūsu vajadzībām.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI lielākā vērtība, kas veido mūsu veiksmīgo darbību un klientu atzinību, ir mūsu darbinieki, kas ar atdevi un pienākuma apziņu veic savu darbu, rodot Jums piemērotākos risinājumus kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Mūsu mērķis ir kvalitāte – kvalitāte visās pakalpojumu sniegšanas jomās un kravas piegādes etapos, sākot no informācijas sniegšanas Jums, līdz pat kravas saņemšanas brīdim!

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu pieredzi

Mums uzticas jau 16 gadus. Mēs nodrošinām dažāda sarežģījuma kravu pārvadājumus un loģistikas pakalpojumus visā pasaulē.
Veiktie kravu pārvadājumi

Veiktie kravu pārvadājumi

Gadu pieredze

Gadu pieredze

Apmierināti klienti

Apmierināti klienti

Kopš 2006. gada īpašu uzmanību esam veltījuši salikto kravu regulāriem pārvadājumiem no Itālijas, Vācijas un Polijas, kas ir minami kā aktuālākais šodienas pakalpojums. Regulāri veicam kravu pārvadājumus arī no un uz pārējām Eiropas Savienības valstīm, kā arī strādājam ar kravu pārvadājumiem Krievijā un NVS valstu teritorijās.

Gaidīsim Jūsu pieprasījumus, lai sniegtu labāko kravu transportēšanas un loģistikas pakalpojumu piedāvājumu!

Saņemt cenas piedāvājumu

Aizpildiet šo pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 30 minūšu laikā!Jūsu vārds
Uzņēmuma nosaukums *
Tālrunis *
E-pasts *
Kravas apraksts/gabarīti
No:
Uz:
loading