Kravu pārvadājumi no Polijas

polija

Esam loģistikas uzņēmums, kas specializējas kravu pārvadājumos no Polijas uz Latviju, un mēs varam piedāvāt jums efektīvas un ekonomiski izdevīgas pārvadājumu pakalpojumu iespējas. Ar augsti kvalificētiem un pieredzējušiem darbiniekiem, mēs garantējam drošu un uz laiku piegādātu kravu transportēšanu, kā arī piedāvājam šādus priekšrocības:

Konkurētspējīgas cenas: Mūsu mērķis ir nodrošināt vislabāko vērtību par jūsu naudu. Piedāvājam labi izstrādātas un konkurētspējīgas cenupiedāvājumus, kas pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām.

Pilns serviss: Sniegsim pilnu loģistikas servisu no sākuma līdz galam, ieskaitot komunikāciju ar nosūtītāju, kravu transportēšanu, muitas formalitāšu izpildi un piegādi uz norādīto galamērķi.

Drošība un uzticamība: Mēs pievēršam īpašu uzmanību kravu drošībai un to savlaicīgai piegādei. Izmantojam modernas tehnoloģijas un augsti kvalitatīvus transportlīdzekļus, lai nodrošinātu visaugstāko pakalpojumu standartu.

 

Latvija – Polija Cenas:
1 Epal 45€-90€
2 Epal 65€-120€
6.5 LDM 400€-700€
13.6 LDM Pilna Krava 700€-900€
Polija – Latvija Cenas:
1 Epal 40€-90€
2 Epal 60€-120€
6.5 LDM 400€-700€
13.6 LDM Pilna Krava 500€-1200€

Saņemt cenas piedāvājumu

Aizpildiet šo pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 30 minūšu laikā!

Jūsu vārds

Uzņēmuma nosaukums *

Tālrunis *

E-pasts *

Kravas apraksts/gabarīti

No:

Uz:loading

 

Kādi ir mūsu kravu pārvadājumu iekļautie loģistikas pakalpojumi?

 

Starptautiskie kravu pārvadājumi
Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie pārvadājumi

arrow
close

 

Salikto kravu pārvadājumi
Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi

arrow
close

 

Lielgabarīta kravu pārvadājumi
Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravas

arrow
close

 

Avio kravu pārvadājumi
Avio kravu pārvadājumi

Avio pārvadājumi

arrow
close

 

Jūras kravu pārvadājumi
Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravas un konteineri

arrow
close

 

Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)
Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

arrow
close

 

 

Loģistikas Risinājumi

Ar ilgstošu pieredzi un lojāliem sadarbības partneriem nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus par konkurētspējīgām cenām. Mūsu komanda rūpīgi uzrauga katru pārvadājuma posmu, lai garantētu kvalitatīvu pakalpojumu no sūtījuma informācijas nodrošināšanas līdz pat piegādei galamērķī.

Sazinieties ar profesionāļiem no SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI, lai saņemtu palīdzību kravas transportēšanā, drošības nodrošināšanā, uzglabāšanā un citos starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumos. Mūsu pieredzējušie speciālisti garantē efektīvu apkalpošanu gan tuvu, gan tālu.

Ir dažādi veidi, kā īstenot kravu pārvadājumus ārpus Latvijas robežām. Atkarībā no kravas apjoma, galamērķa un piegādes termiņa, piedāvājam starptautiskos kravu pārvadājumus ar sauszemes, avio vai ūdens transportu.

Aprēķini LDM

Kravu Pārvadājumi: Loģistikas Risinājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā ir mūsu ikdiena, taču nodrošinām arī tālākus kravu pārvadājumus par konkurētspējīgu cenu un augstu kvalitāti. Mums ir ilgstoša pieredze un lojāli starptautiski sadarbības partneri – izvēloties SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI komandu, Jums nebūs jāuztraucas par savu kravu.