Sīkdatnes

SĪKDATNES

Sīkdatnes jeb cookies ir nelielas informācijas datnes, kas var tikt nosūtītas uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un tās var tikt saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tiek atvērta tīmekļa vietne. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI izmanto sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai Jūs varētu pārvietoties pa tīmekļa vietni un droši izmantot tās funkcijas. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu, kas atpazīst šīs sīkdatnes. Sīkdatnes darbojas līdzīgi kā mājas lapas atmiņa, ļaujot konkrētajai tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties arī datora vai mobilās ierīces iestādījumus, kā arī uzlabot lietotāja ērtības. Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu lietotajā tīmekļa pārlūkprogrammā ar nolūku saglabāt datus, lai varētu Jūs atcerēties kā SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI klientu brīdī, kad Jūs atkārtoti apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Ar sīkdatņu palīdzību iegūtā informācija ļauj nodrošināt ērtāku tīmekļa vietnes pārlūkošanu un vairāk uzzināt par tās lietotāju aktualitātēm, kā arī analizēt transporta un loģistikas pieprasījumu tendences un pilnveidot piedāvātos loģistikas un pārvadājumu pakalpojumus. Sīkdatnes parasti tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās ir vāktas, pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības teritorijas un Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijas.

www.logris.lv mājaslapā tiek izmantotas trešo personu sīkdatnes, Google Analytics, lai novērtētu mājaslapas efektivitāti un veidotu katra apmeklētāja pārlūkošanas vēsturi ar nolūku nodrošināt labāko kravu pārvadājumu pieredzi, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni. Iegūtā informācija glabājas Google kompānijas serveros. Apmeklējot šo mājaslapu, Jūsu privātums nav apdraudēts.

Kā izslēgt sīkdatnes

Sīkdatnes ir iespējams ierobežot, kontrolēt un izdzēst. Plašāku informāciju var atrast šeit: www.aboutcookies.com . Ir iespējams izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, lielāko daļu pārlūkprogrammu ir iespējams iestatīt, bloķējot sīkdatņu ievietošana datorā vai mobilajā ierīcē. Tādā gadījumā Jums būtu manuāli jāpielāgo iestatījumi katru reizi, kad apmeklējat tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi vai tīmekļa vietnes funkcijas nedarbosies.

Ja Jums rodas papildu jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, lūdzam sazināties ar mums:

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI
Reģistrācijas numurs 50003874161
Juridiskā adrese: Čiekurkalna 1. līnija 84, Rīga, LV-1026, Latvija.
Elektroniskā pasta adrese: info@logris.lv ,
Kontakttālrunis: +371 29140781