shadow

Noliktavas pakalpojumi

Noliktavas pakalpojumi ir neatņemama loģistikas un transporta pārvadājumu sastāvdaļa. Ar noliktavām mēs nodrošinām kravas sadali, pārkraušanu un uzglabāšanu līdz brīdim, kad preču saņēmējs vēlēsies kravu pieņemt vai nākamais transportēšanas posms būs sagatavots. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvā noliktavu pakalpojumus plašā spektrā par pieejamām cenām, lai klientiem būtu iespēja izvēlēties optimālāko variantu, kas atbilst viņa vajadzībām un iespējām.

Noliktavas pakalpojumi kļūst nepieciešami tiklīdz esat izlēmuši par kravas piegādes veidu, jo nākamais solis ir izvērtēt kravas piegādes vietu – vai tas būtu Jūsu ofiss, vai mūsu noliktava. Mēs piedāvājam plašus un modernus noliktavu pakalpojumus, kas atbilst augstākajam nozares līmenim un Eiropas Savienības standartiem, turklāt par pieejamām cenām. Nodrošinām noliktavu pakalpojumus dažādām preču grupām atkarībā no preču specifikas, kā arī muitas noliktavu pakalpojumus un ar to saistītos papildpakalpojumus, kā piemēram, muitas deklarāciju noformēšanu, kravu konsolidēšanu, marķēšanu un sagatavošanu eksportam. Mums ir būtiska gan atbildīga kravu uzglabāšana, kas nepieļauj preču kvalitātes zudumu, gan mūsu darbinieku labsajūta, tādēļ noliktavas ir nodrošinātas ar inovatīvām sistēmām un tehnoloģijām. Tāpat kravu izkraušanas ērtībai piedāvājam profesionālas noliktavu iekārtas un inventāru, kā arī īpaši negabarīta kravām piemērotu ceļamkrānu.

Noliktavas pakalpojumi ir būtiska loģistikas darbības daļa, kas nodrošina ērtu kravu pārkraušanu un uzglabāšanu līdz nākamajam pārvadājumam vai kravas saņemšanai. Lai saņemtu cenu piedāvājumu par noliktavu pakalpojumiem, spiediet šeit!

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI noliktavu pakalpojumi

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI piedāvātie noliktavu pakalpojumi neaprobežojas tikai ar noliktavas telpu izmantošanu sūtījumu un preču uzglabāšanai atbilstoši līguma nosacījumiem un kravas specifiskajām īpašībām. Noliktavas telpās Jūs varat izvietot un uzglabāt savas kravas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā un gan parastajās, gan muitas noliktavās, kur atbildīgie darbinieki parūpēsies par to drošību un nodrošinās, lai Jums šis process ir maksimāli vienkāršs. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMIEM ir 1000m2 plašas iekšējās noliktavas, kas ir pastāvīgi uzraudzītas un apsargātas. Tāpat mēs piedāvājam negabarīta kravu uzglabāšanu ārpus telpas teritorijā.

Lai gan primāri noliktavas pakalpojumi paredz tieši īstermiņa un ilgtermiņa preču un sūtījumu atbildīgu uzglabāšanu drošā teritorijā, mēs esam attīstījuši šo pakalpojumu, lai sniegtu saviem klientiem vēl vairāk iespēju. Bez parastās un muitas noliktavas pakalpojumiem piedāvājam tādus papildu pakalpojumus kā preču atlasi, marķēšanu, konsolidēšanu, noformēšanu, sagatavošanu tālākiem pārvadājumiem un citus.

Kravas saņemšana: nodrošinām uzmanīgu preču saņemšanu atbilstoši preču specifikācijai – vai tās būtu mērāmas paletēs, kilogramos, kastēs, gabalos, artikulos vai kā citādi. Mums ir svarīgi, lai Jūs savas preces varat nodot glabāšanai noliktavā bez sarežģījumiem, tādēļ pielāgosimies jebkurai situācijai.

Uzglabāšana atbilstoši kravas specifikai: noliktavām ir augsts drošības līmenis un atbilstoši tehniskie parametri, lai nodrošinātu uzglabāšanu noliktavās atbilstoši dažādu preču specifikai –  specializētā, nespecializētā, īpašā, universālā vai jauktā. Piemēram, kravu glabāšana konkrētā temperatūras režīmā.

Noliktavu loģistika: noliktavas pakalpojumu loģistika sevī ietver ne tikai plānu par preču uzglabāšanu, bet arī to pārkraušanu vai sadalīšanu atbilstoši vajadzībām. Ar klientu līguma nosacījumos tiek atrunāts, kas ir nepieciešams pilnvērtīgai procesa realizācijai, lai visefektīvākajā veidā tiktu sasniegts mērķis.

Klienta preču atlase pēc artikuliem un gabaliem: nodrošinām preču atlasi un šķirošanu gan pēc artikuliem, gan gabaliem – pēc klienta individuālajām prasībām.

Kravu pirkšana un pārdošana: muitas noliktavas pakalpojumi pieļauj Jums veikt arī noliktavās uzglabāto kravu pirkšanu un pārdošanu turpat uz vietas.

Preču komplektēšana un marķēšana: preču komplektēšana jeb konsolidēšana noliktavās tiek izmantota gadījumos, kad prece tiek pārvadāta ar salikto kravu, tādā veidā mazinot pārvadājuma izmaksas, jo tās tiek dalītas ar pārējo preču īpašniekiem. Preču marķēšana ietilpst komplektēšanā.

Kravu noformēšana muitā klienta vārdā: kravu noformēšana muitā ir resursu ietilpīgs process. Mūsu loģistikas speciālisti pārliecināsies, lai katrs process muitas procedūrās būtu veikts atbilstoši katras valsts likumdošanai.

Muitas brokera pakalpojumi: zināms, ka muitas darbības kārtība un specifika ir sarežģīta. Tādēļ muitas deklarāciju un citu dokumentu noformēšana un pārformēšana, formalitāšu kārtošana, faktūrrēķinu izrakstīšana un atbalsts kravas atmuitošanā ar mūsu palīdzību ne tikai ietaupīs Jūsu laiku, bet arī neļaus aizmirst par būtiskām detaļām, bez kurām kravas pārvadāšana var būt stipri sarežģītāka.

Kravu sagatavošana eksportam: nodrošinām kravu sagatavošanu eksporta procedūrām pēc marķējuma un iepakojuma, kā arī muitas deklarācijas noformēšanu.

Kravu pavadošās dokumentācijas noformēšana kravas saņēmējam: SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI papildpakalpojuma nodrošinājumā ietilpst pavadošās dokumentācijas noformēšana, lai kravu varētu nodot kravas saņēmējam bez aizķeršanās.

Kravu piegāde saņēmējam jebkurā Latvijas vietā: muitas noliktavu pakalpojuma ietvaros nodrošinām kravu piegādi līdz durvīm uz jebkuru vietu Latvijā!

Konsultācijas: lai kliedētu klientu nedrošību un mazinātu atbildības slogu vai arī vienkārši atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem par noliktavas pakalpojumiem un ar to saistītiem tematiem, piedāvājam konsultācijas. SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI darbinieki, kas ir eksperti savā jomā, ar prieku Jums palīdzēs un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Noliktavu veidi

Noliktavu pakalpojumi paredz preču un kravu uzglabāšanu dažāda veida noliktavās – atkarībā no klienta vēlmēm, kravas specifikas un kravas pārvadājuma maršruta. Mūsu piedāvājumā ir vairāki noliktavu veidi:

Īstermiņa noliktava

Noliktava, kur varat izvietot un uzglabāt savu kravu īstermiņā – līdz vienam kalendārajam mēnesim.

Ilgtermiņa noliktava

Noliktava, kur varat izvietot un uzglabāt savu kravu ilgtermiņā – līdz vairākiem kalendārajiem mēnešiem.

Negabarīta kravu noliktava

Noliktava, kas atrodas atklātā teritorijā un ir piemērota visa veida negabarīta kravām. Jūsu ērtībai nodrošinām nepieciešamo tehniku un ceļamkrānu.

Muitas noliktava

Noliktava, kas paredzēta kravu uzglabāšanai līdz to atmuitošanai vai tālākai kravu transportēšanai. Muitas noliktava paredz vairāku papildpakalpojumu klāstu, piemēram, muitas brokera pakalpojumus, kravu noformēšanu, šķirošanu, sagatavošanu eksportam, kā arī pavaddokumentu noformēšanu un citu formalitāšu, kas saistītas ar atmuitošanu, sakārtošanu.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI noliktavu pakalpojumu priekšrocības

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI noliktavu pakalpojumiem ir vairākas priekšrocības, ar ko varam lepoties un kas sniedz mūsu klientiem atbilstošākos variantus katra individuālajām prasībām.

Parastajām un muitas noliktavām ir stratēģiski izdevīga vieta. Tas ir izdevīgi ne tikai no kravu piegādes un transportēšanas viedokļa, bet arī laika un naudas ietaupījuma ziņā.

Noliktavu pakalpojumi bez drošības kontroles nav pilnvērtīgi, tādēļ lielu uzmanību pievēršam kravu drošībai – tā ir būtiska ne tikai kravu īpašniekiem, bet arī mums. Lai nodrošinātu atbildīgu darbu un kravu drošību, noliktavas tiek apsargātas 24h diennaktī. Tāpat visa krava, kas atrodas mūsu noliktavā, var tikt apdrošināta pēc Jūsu pieprasījuma.

Mūsu noliktavu pakalpojumi tiek nodrošināti ar modernām tehnoloģiskām ierīcēm un profesionālu noliktavu inventāru, kas atvieglo speciālistu darbu un ļauj sasniegt vēl labākus rezultātus nekā līdz šim!

Mēs nodrošinām noliktavu pakalpojumus atbilstoši kravas specifikai, tādā veidā saudzējot un uzturot preču kvalitāti nemainīgu.

Lai atvieglotu klientu ikdienu, piedāvājam muitas brokera pakalpojumus, kas parūpēsies par visu muitas formalitāšu un dokumentācijas kārtošanu.

Mēs spējam piedāvāt augstu noliktavu pakalpojumu kvalitāti, saglabājot pieejamas cenas!

Galvenā SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI vērtība ir klienti un komanda. Mums ir būtiska profesionāla komanda ar augstu kompetenci, kas spēj nodrošināt klientiem visaugstāko servisu. Tieši tādēļ īpašu uzmanību pievēršam individuālai pieejai – katram klientam piemērojam savus pakalpojumus konkrētām vajadzībām.

SIA LOĢISTIKAS RISINĀJUMI profesionāļu komanda nodrošina noliktavu pakalpojumus ar augstu atbildības sajūtu, kvalitatīvi un par pieejamām cenām. Sazinieties ar mums, lai saņemtu cenu piedāvājumu vai konsultāciju par to, kas Jums no visa plašā noliktavu pakalpojuma klāsta būs visizdevīgākais variants!